*

ÚTERÝ&STŘEDA= KARAOKE=KARAOKE:-)!

Zpíváme až do rána a nejenom to.

Vybírat můžete z neskutečně dlouhého seznamu skladeb, tančit a bavit se podle vašeho gusta.

Celým večerem provází a těší se na vás DJ VASHEK

*

KAŽDÝ ČTVRTEK

se můžete těšit na hudební MIXXXY doplněné o projekci nejlepších videoklipů.

Pop,Rock,RnB,Cz,Sk

 

 

*

V PÁTEK 11.7.2014 se na Vás těšíme v Československém rytmu. České a slovenské hity , a nejenom ty, pro Vás bude servírovat DJ VAŠEK a na barech se budou točit ČESKÉ kořalky za pár kaček. :-)))

 

*

 

Za pultem se na Vás těší DJ LUCKY-DROBĚNA :-))), který/á Vám nabídne to nejlepší co ve svém
kufříku vyhrabe:-)))Opravdové RNB lahůdky z 90. let až po současnot..Rihanna,Beyoncé......další a další!

 

*

 

Akce na baru : Finlandia vodka + energy = 49,-

A TO BUDE JÍZDA :-)))

*

A je tu párty NA PŘÁNÍ. Zase se po nějaké době vracíme k české taneční skupině VERONA:-)))Tentok rát speciál pro Vás připravuje DJ LUCKY,¨Můžete se těšit na průřez celé kariéry doplněnou o projekci nejlepších videoklipů.

A POZOR!!!!!!!!!!!LOSUJEME O CD VERONY :-) !

 

*

Zatímco klasické karaoke večery se v klubu JampaDampa konají každé úterý a každou středu, poslední sobota  v měsíci je vždy vyhrazena pro speciální akci s názvem VIP KARAOKE NIGHT! V čem se tento večer liší od těch úterních a středečních? Zaprvé – moderuje ho ostřílený šoumen, konkrétně zpěvák, moderátor a spisovatel Richard Sacher, který umí navodit skvělou atmosféru. Zadruhé – akci často navštěvují jeho kolegové z branže, kteří si zde rovněž rádi zazpívají, případně i pokřtí svoje nové CD. Zatřetí – součástí VIP KARAOKE NIGHT je vždy vyhlášení zpěváka večera (z řad veřejnosti, profíci nesoutěží!), anebo tombola, mnohdy obojí najednou! Další mejdan se uskuteční v sobotu 26. července – otevřeno je od 18 hodin, program začne kolem 22. hodiny. Můžeš si poslechnout profi vystoupení (posledně dorazilo 5 umělců), zazpívat si třeba i několikrát za večer (máš na výběr z několika stovek českých i zahraničních songů), zatančit si během diskotékových bloků a vyhrát v tombole Pobyt pro 2 osoby, knihu Trojka, nebo například colu s morganem!

 

*

SOBOTNÍ CZ&SK párty na přání v JampaDampa:-)

V SOBOTU se na Vás těšíme v Československém rytmu. České a slovenské hity , a nejenom ty, pro Vás bude servírovat DJ VAŠEK :-)

 

*

Ahojky Všem :-)))Vaše krásná Sisi De Lario se rozhodla uspořádat páteční MEGA AKCI :-) 15.8.2014

NAROZENINOVÁ PÁRTY jen a jen pro Vás pro VŠECHNY ve VAŠÍ Jampě:-)).... a na co se můžete těšit??
No přece na Vaší tak oblíbenou a překrásnou Sisi De Lario:-))) na její krásné vystoupení které tak máte rádi a rozhodně se v páteční noci nikdo z Vás nudit nebude!!!

Zazní : Hot Banditoz,Ilonka Čáková, Queentastic a mnoho dalších,....a pozor Sisi De Lario má pro Vás připravené... NEW MEGA ČÍSLO:-))))Rozhodně se máte na co těšit :-)))

Těšíme se na Vás na Všechny:-)))) Vaše Jampa a Vaše Sisi De Lario….a Sísa očekává mega moc lidí jde o její Narozeniny tak všichni směr do JampaDampa v Praze :-) ….18 let je 18 let :-)

 

 

*

EXKLUZIVNÍ, LUXUSNÍ, KOSTÝMOVĚ VÝPRAVNÁ a JEDINEČNÁ SHOW, KTEROU JINDE NEUVIDÍTE!

! Nenechte si ujít naší BURLESQUE TRAVESTI REVUE !

Showgirls:

Daisy Dee
Issabell Vallente
Marta Comedy

Vstupenky v předprodeji u Daisy Dee (+420739284175) nebo v
Jampa Dampa - Music bar (V Tůních 10, Praha 2 Nové Město - tel: +420603260678 nebo +420739592091)

! REZERVACE STOLU, MÍSTA JE MOŽNÁ POUZE PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY !

! REZERVACE NUTNÁ !