*

ÚTERÝ&STŘEDA= KARAOKE=KARAOKE:-)!

Zpíváme až do rána a nejenom to.

Vybírat můžete z neskutečně dlouhého seznamu skladeb, tančit a bavit se podle vašeho gusta.

Celým večerem provází a těší se na vás DJ VASHEK

*

KAŽDÝ ČTVRTEK

se můžete těšit na hudební MIXXXY doplněné o projekci nejlepších videoklipů.

Pop,Rock,RnB,Cz,Sk

 

 

*

*

*

*

*

Akce na baru: 69,- , co dodat ? :-)))

*

*

PÁTEČNÍ CZ&SK párty na přání v JampaDampa:-)

V pátek se na Vás těšíme v Československém rytmu. České a slovenské hity , a nejenom ty, pro Vás bude servírovat DJ VAŠEK :-) Akce na baru : ČESKÝ KUBA 49,- ... jo a hraje náše nová DJ KATTY

*

*

Co si dát dnešní večer ve stylu Michaela Jacksona? Podívat se na koncerty promítané na plátně, zatančit si v jeho stylu a nebo se jen tak pobavit. DJ vám připraví příjemnou náladu a stím se už něco dělat, dá? Stačí se zastavit :-))) Startujeme ve 22.hodin a těšíme se na vás.

*

*

Zatímco klasické karaoke večery se v klubu JampaDampa konají každé úterý a každou středu, poslední sobota – někdy pátek – v měsíci je vždy vyhrazena pro speciální akci s názvem VIP KARAOKE NIGHT! V čem se tento večer liší od těch úterních a středečních? Zaprvé – moderuje ho ostřílený šoumen, konkrétně zpěvák, moderátor a spisovatel Richard Sacher, který umí navodit skvělou atmosféru. Zadruhé – akci často navštěvují jeho kolegové z branže, kteří si zde rovněž rádi zazpívají, případně i pokřtí svoje nové CD. Zatřetí – součástí VIP KARAOKE NIGHT je vždy vyhlášení zpěváka večera (z řad veřejnosti, profíci nesoutěží!), anebo tombola, mnohdy obojí najednou! Další mejdan se uskuteční v sobotu 26.září – otevřeno je od 18 hodin, program začne kolem 22. hodiny. Můžeš si poslechnout profi vystoupení (posledně dorazilo 5 umělců), zazpívat si třeba i několikrát za večer (máš na výběr z několika stovek českých i zahraničních songů), zatančit si během diskotékových bloků a vyhrát v tombole Večeře pro 2 osoby, knihu Trojka, nebo například colu s morganem!

*

*

EXKLUZIVNÍ, LUXUSNÍ, KOSTÝMOVĚ VÝPRAVNÁ a JEDINEČNÁ SHOW, KTEROU JINDE NEUVIDÍTE!

! Nenechte si ujít naší BURLESQUE TRAVESTI REVUE !

Showgirls:

Daisy Dee
Marta Comedy
Jennifer Mega

Vstupenky v předprodeji u Daisy Dee (+420739284175) nebo v
Jampa Dampa - Music bar (V Tůních 10, Praha 2 Nové Město - tel: +420603260678 nebo +420739592091)

! REZERVACE STOLU, MÍSTA JE MOŽNÁ POUZE PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY !

! REZERVACE NUTNÁ !

*

*

Doraž na CHUPITO párty a dej si s kámoši Chupito v akci za 45,- kaček :-) letní hity a uvolněná atmosféra tě dostane do té správné nálady.

*

*

Dance Diamond plný balónků?! Ano, právě tento pátek 10.10.2014 bude v celém klubu umístěno 1.000 krásných balónků. Na parketě, nad parketem, na barech...prostě všude, kam se podíváte!!!! Ty, které budou nad parketem, na Vás všechny v jeden okamžik spadnou...a to teprve začne Paaarty! Akční drink: Fernet 39,- kaček :-) Za mixážním pultem se na Vás bude těšit DJ ? To bude pro vás pro všechny jedno velké překvapení :-)

*

*

Tak a je to tady:-) SEXY Erotic night a slečna LUCIE :-) která se na Vás na Všechny moc těší:-))) Můžete se těšit na živě předvedený dámský STRIP a parádně eroticky rozpálenou a uvolněnou atmosféru. Tato noc bude ve znamení FLIRTU, tak přijď k nám a pořádně se uvolni.
Akce na baru : Morgan+cola za 49 kaček!!

*